OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Atai Blue Thangpo melche

 

Informácie 

Information

he was born : 12.11. 2012

color : Blue and tan

mother : Aashka Zlaté Avokádo

father : Tseepo Lobsang to Gangkar

X-ray elbow joints: 0/0

X-ray of the hips: A/A

 

 

 

 

BACK

 

 

 

Atai Blue Thangpo melche

Atai je psík z nášho vrhu pre ktorého som sa rozhodla hneď ako sa narodil. Tešila som sa tomu, že je modrej farby a bol z neho poriadny pahltník už od narodenia. Atai je tipický tibetský pes (šteniatko) Keď ho chcem odfotiť tak sa tvári ako by som mu zobrala večeru s pred nosa . Nahodí zúbožený výraz, ktorý na fotke vypadá ako by bol najsmutnejší pes na svete. Zdanie ale klame a je to špekulant ako každé správne šteniatko. Výmýšľa samé nezbednosti a veľmi ho zaujíma záhradné inžinierstvo (ešte že je vonku sneh blush ). Strihá stromčeky, kvetinovým kríkom kyprí pôdu v sučastnosti sneh, snaží sa o hnojenie trávnika. Musím uznať je z neho usilovný pracant.

V súčasnosti sa venujeme skôr mojej záľube ako jeho a tou je základný výcvik. Nie že by bol nadšený, ale chutnému pamlsku sa odoláva len ťažko  cool.

Je to ešte len mlaďoch a celý život má  pred sebou, tak som veľmi zvedavá, aký bude povahovo. Zatial je malý tvrdohlavý a urážlivý a to si myslím, že mu aj zostane akurát, že bude veľký tvrdohlavý a urážlivýwink.

 

 

 

 

 

Zopár fotečiek od malého dropca :